niedziela, 6 listopada 2016

Kobiecy weekend dla zdrowia i urody 2,3,4 grudzień!

Co ma wspólnego zdrowie z urodą ?  Ma bardzo dużo ! 

To co jemy wpływa na nasze zdrowie, a nasze zdrowie na wygląd skóry. Chcemy się podzielić z wami wiedzą na temat zdrowego żywienia i naturalniej, prawidłowej pielęgnacji. 
Jesteś chętna na zmiany ?

Zimowa edycja kobiecego weekendu: 

2- 4 grudnia musisz być z nami!

Zapraszamy serdecznie ! 
Paulina i Justyna

Kobieto odpocznij !

 Kobiecy weekend dla zdrowia i urody skierowany jest dla 6 kobiet, które szukają alternatywnego wypoczynku oraz edukacji prozdrowotnej. 
  • Jeśli chcesz zrobić sobie prezent na Mikołajki i wreszcie pomyśleć o sobie – dołącz do nas!
  • Jeśli chcesz zmienić swój sposób żywienia, a nie masz pomysłów jak gotować zdrowej – dołącz do nas
  • Jeśli poszukujesz wiedzy z zakresu pielęgnacji skóry – dołacz do nas!
  • Jeśli szukasz wytchnienia, masz dość miasta i smogu, chcesz poprostu odpocząć – nie czekaj tylko rezerwuj miejsce !
Chcemy, podzielić się swoją wiedzą i zadbać wspólnie o zdrowie i piękno.  W kobietach jest siła i tą siłą będziemy się dzielić nawzajem podczas wyjazdu. 
Warsztaty kulinarne

Prowadząca: Justyna Bajgrowicz- Biegun, propagatorka zdrowego odżywiania, blogerka www.pasjo-natka.pl
Jestem pasjonatką gotowania i zdrowego stylu życia. Od kliku lat studiuję zagadnienia alergii pokarmowych i diet eliminacyjnych. Prowadzę warsztaty dotyczące zmian nawyków żywieniowych oraz warsztaty kulinarne. Chcę odczarować jedzenie, aby było smaczne i zdrowe, bez zbędnej chemii. 
Na warsztatach nauczymy się jak łatwo i przyjemnie przygotowywać zdrowe dania i przekąski. Nauczymy się robić zdrowe słodycze, pasty, pasztety, pieczywo, sałatki i wiele innych smacznych dań. Wiedzę teoretyczną i praktyczną, którą zdobędziesz na warsztatach z łatwością wdrożysz w życie.
Zakres: wykład tematyczny, wspólne zrobienie chlebów, słodyczy bez cukru, zdrowych „smarowideł” do chleba, zdrowych ciast, granoli, soków warzywno-owocowych, sałatek. A potem razem będziemy wszystko degustować 


Porady kosmetyczneProwadzący: Paulina Skóra ( Dziedzic), kosmetolog, blogerka www.piekna-naturalnie.pl, Kosmetyczka Roku 2016 marki Bielenda
Uwielbiam kiedy kobiety czują się piękne i zadbane, ale przy tym są sobą bez sztuczności. Lubię kosmetyki naturalne i doceniam ich działanie również pracując w gabinecie. Łączę osiągnięcia zachodu z ajurwedą i ziołolecznictwem. 
Zakres: wykład tematyczny jak prawidłowo pielęgnować skórę, co jest mitem a co hitem, jak prawidłowo wykonywać demakijaż, po co i kiedy stosować serum, zdrowy makijaż dla twojej skóry i wiele innych ciekawych tematów. Dla uczestników diagnoza skóry, holistyczny beauty plan – o wartości 100zł


Miejsce warsztatów

Zapraszamy was do spokojniego miejsca z widokiem na góry. 
Dom gościnny „Górska Zohylina” zlokalizowany jest pomiędzy Zakopanem a Bukowiną Tatrzańską w miejscowości Majerczykówka (Gmina Poronin) 845 m n.p.m. 
„Zohylina” w gwarze góralskiej oznacza miejsce osłonięte od wiatru, gdzie można się schronić, znaleźć dla siebie azyl, przeczekać zły czas. „Zohylina” daje schronienie, a przede wszystkim poczucie bezpieczeństwa. Podczas weekendu  „Górska Zohylina” będzie dla nas azylem, miejscem gdzie można naładować akumulatory, nabrać sił na czekające Was nowe wyzwania!


Rezerwacja:

    Na wyjazd mamy zaszczyt zaprosić 6 wspaniałych kobiet.
Aby zarezerwować miejsce napisz do nas e-mail na adres : paulina@ piekna-naturalnie.pl
W odpowiedzi otrzymasz nr konta do wpłaty zaliczki i informacje organizacyjne. Wymagana ilość uczestniczek to 6 osób, w przypadku za małej liczby osób zaliczki zostaną zwrócone
Zaliczkę w wysokości 200zł do końca listopada 2016.
Po przyjeździe na miejsce uregulujesz pozostałe 450zł.

Cena  650zł zawiera:
  • nocleg w piątek i sobotę
  • wyżywienie: śniadanie, obiad, kolacje przez cały pobyt
  • porady kosmetyczne
  • ubezpieczenie turystyczne
Masz pytania ? Chętnie odpowiemy
Dzwoń : Justyna – tel. 509-779-485 I Paulina – tel. 884 899 777 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz